Yhteystiedot

Yhteystiedot

Myynti ja hallinto


0207 519 719
lvs.myynti@loomis.com

Huolto ja logistiikka


0207 519 707
lvs.huolto@loomis.com

Toimipisteet

Pääkonttori

Loomis Tekniikka

Turvalaaksontie 1

01740 Vantaa

lvs.info@loomis.com

Y-tunnus: 1811298-3

 

Muut toimipisteet

 

Kuopio

Hyrräkatu 3

70500 Kuopio

 

p. 0207 519 719

Oulu

Elektroniikkatie 3

90590 Oulu

 

p. 0207 519 719

Vaasa

Kasarminkatu 16

65100 Vaasa

 

p. 0207 519 719

Myynti ja hallinto

Marko Kolehmainen

Toimitusjohtaja
0207 519 735
marko.kolehmainen@loomis.com

Mika Lankila

Talousjohtaja
0207 519 751
mika.lankila@loomis.com

Kari Anttalainen

Huoltojohtaja
0207 519 731
kari.anttalainen@loomis.com

Janne Haikonen

Liiketoimintajohtaja
0207 519 725
janne.haikonen@loomis.com

Antti Roto

Myyntijohtaja, kauppa


0207 519 716
antti.roto@loomis.com

Heikki Käki

Myyntipäällikkö, Itä- ja Pohjois-Suomi, Keski-Suomi, Etelä-Pohjanmaa, Pohjanmaa, Keski-Pohjanmaa
0207 519 711
heikki.kaki@loomis.com

Jarmo Lindgren

Myyntipäällikkö, Etelä-Suomi, Varsinais-Suomi, Pirkanmaa, Satakunta

0207 519 712
jarmo.lindgren@loomis.com

Jaakko Kylmä

Tuotepäällikkö, turvatuotteet


0207 519 721
jaakko.kylma@loomis.com

Reijo Raitala

Myyntipäällikkö, teollisuus
0207 519 714
reijo.raitala@loomis.com

Jarmo Salo

Myyntipäällikkö, jälleenmyyjät
040 533 8097
jarmo.salo@loomis.com

Kari Kosonen

Avainasiakaspäällikkö
0500 150 530
kari.kosonen@loomis.com

Simo Tarkkonen

Luova johtaja
0207 519 728
simo.tarkkonen@loomis.com

Eeva Saajoranta

Myynti- ja markkinointiassistentti
0207 519 706
eeva.saajoranta@loomis.com

Elina Uusitalo

Toimistoassistentti
0207 519 705
elina.uusitalo@loomis.com

Ota yhteyttä

Oheisella lomakkeella voitte jättää meille yhteydenottopyynnön tuotteisiimme ja palveluihimme liittyen, otamme teihin yhteyttä mahdollisimman pian. Voitte myös soittaa tai lähettää sähköpostia.
Tähdellä merkityt kentät ovat pakollisia täyttää.

Tietosuojaselosteesta voit lukea miten käsittelemme antamiasi tietoja.
Selosteen löydät täältä.

Vaihde

0207 519 719 *
lvs.info@loomis.com

Myynti

0207 519 719 *
lvs.myynti@loomis.com

Huolto

0207 519 707 *
lvs.huolto@loomis.com

 

*puheluhinnat 8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/minuutti (sis. alv 24 %)

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.